لباس گرم زیر زمستانی
لباس زیر گرم زمستانه – گرمکن شلوار سربازی

لباس زیر گرم زمستانه، گرمکن شلوار زیر زمستانه داخل کرک

گرمکن شلوار زیر از مهمترین پوشاکی می باشد که در فصل سرما می تواند کمک زیادی برای گرم نگه داشتن بدن انسان داشته باشد.

 از این رو الزام به پوشیدن این لباس وبسایت ما را بر آن داشت تا مقاله ای جامع در رابطه با لباس زیر گرم آماده کنیم و اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهیم و البته برنهای معتبری همچون هوتن را معرفی کنیم که یکی از معتبرترین پوشاک لباس زیر گرم سربازی می باشد پس تا انتها همراه ما بمانید.

لباس زیر گرم زمستانه سربازی به دلیل اینکه می تواند گرمای بدن را نگهداری کند. به همین دلیل تمامی سلیقه ها از پوشیدن لباس زیر گرم  استقبال میکنند و به همین دلیل مهم است که شما از چه برندی برای گرم نگه داشتن خود استفاده میکنید.

لباس زیر گرم زمستانه حسنی
گرم کن شلوار زیر زمستانه حسنی با پارچه ضد حساسیت مناسب فصل زمستان

برند های گرمکن شلوار زیر

دلیل این اهمیت اینست که در برخی از برندها متاسفانه از نخ مناسب و  جنس مناسب استفاده نمی شود و همین امر می تواند سلامت پوست استفاده کننده را به خطر بیاندازد از این رو برندهای مختلفی همچون هوتن ، پژواک ،حسنی ، غزال و البته تن تن معرفی شدند که برندهای معتبر در زمینه عرضه لباس زیر گرم  سربازی می باشند .

البته باید بگویم که در برخی اجناس و کیفیت ها و نخ به کار رفته در لباس زیر گرم این برندها تفاوت هایی مشاهده میشود که در این مقاله به تمامی این تفاوتها و اهمیت پوشیدن لباس زیر گرم اشاره خواهد شد.

سایزبندی لباس زیر گرم زمستانه

با توجه به اینکه تمامی سنین می بایست از گرمای مناسبی برخوردار باشند به همین دلیل برندهای غزال ، میلنگی با توجه به این شرایط انواع سایزهای مناسب برای تمامی سنین را طراحی و عرضه کرده‌اند و فرقی نمیکند که شما یک جوان ۲۰ ساله یا یک فرد بالغ چهل ساله یا یک کودک ۱۰ ساله باشید چون تمامی سایز ها برای شما ارائه شده است و شما میتوانید بهترین لباس زیر گرم سربازی خود را داشته باشید و با خیالی آسوده در هوای سرد قدم بگذارید.

لباس گرم زیر حسنی Hasani
لباس گرم کن زیر زمستانی ، سربازی حسنی

لباس زیر گرم هوتن Houtan:

یکی از مواردی که لباس زیر گرم با برند هوتن Houtan را نسبت به بقیه برندها متمایز کرده است کیفیت نخ به کار رفته در این لباس می باشد.

 به دلیل اینکه برخی لباس ها از جنس نامرغوب طراحی شده اند و می توانند به پوست آسیب بزنند و همین هم امر میتواند اتفاقات ناگواری را برای پوست شخص از جمله بروز انواع حساسیت ها ایجاد کند و به همین دلیل لباس زیر گرم  که برای کودکتان استفاده می کنید می بایست از مواد کاملاً طبیعی و مناسب برای پوست استفاده شود.

گرمکن شلوار هوتن از پارچه 100% پنبه دوخته شده و داخل این لباس زیر گرم زمستانه پارچه داخل کرک می باشد . گرمکن شلوار هوتن در دومدل یقه هفت و یقه گرد تولید شده و دارای سایز بندی M – L -XL -2XL ارائه می گردد .

وزن گرمکن شلوار برند هوتن

در فصل سرما مخصوصاً فصل زمستان برای گرم شدن باید لباسهای زیادی بپوشید که باید بگویم پوشیدن لباس های زیاد می تواند وزن آنها را افزایش دهد و همین امر می‌تواند جلوی حرکت شما را بگیرد و انعطاف شما را تا حد زیادی کم کند و البته هزینه های شما را تا حد زیادی افزایش می دهد به دلیل اینکه شما باید چندین لباس خریداری کنید تا گرمای مناسب بدن تامین شود.

ولی در صورتی که لباس زیر گرم زمستانه با برند هوتن یا تن تن را تهیه کنید به دلیل اینکه وزن بسیار سبکی دارند هم از لحاظ انعطاف و هم از لحاظ هزینه بسیار به صرفه می باشند و البته این لباس ها نهایتا وزنب برابر با۵۰۰ گرم دارند که به شما این امکان را می دهد که به جای پوشیدن چند لباس فقط یک گرمکن شلوار زیر با برند حسنی بپوشید و گرمای قابل توجهی را تجربه کنید.

گرمکن شلوار هوتن Houtan
تولیدی و پخش لباس گرم زیر زمستانه هوتن Houtan با پارچه پنبه ای

راحتی در پوشیدن لباس زیر گرم

مهمترین موردی که لباس زیر گرم زمستانه برند پژواک و تن تن به آن اهمیت داده‌ اند اینست که زمان پوشیدن لباسهای روی این لباس زیر گرم انعطاف بدن از بین استفاده کنند کم نشود و استایل شخص بر هم نخورد و مزاحمتی برای حرکت شخص نداشته باشد.

 به همین دلیل مهم است که شما از چه برندی استفاده می کنید تا بتوانید لباس زیر گرم مناسب خود را داشته باشید.

تمامی افرادی که از لباس زیر گرم زمستانه استفاده می‌کنند نگران این هستند که پس از پوشیدن این لباس ظاهر آن ها نامناسب شود و در مقابل پوشیدن این لباس مقاومت میکنند .

باید بگویم تولید کنندگان این نوع لباسها به این موضوع توجه کرده و برنده حسنی و هوتن با ارائه لباس زیر گرم سربازی عالی توانسته اند این دغدغه استفاده‌ کنندگان را برطرف کنند و زمان پوشیدن هیچ گونه تغییری در ظاهر مصرف کننده دیده نمیشود و البته بدن شخص نیز گرمای مناسبی خواهد داشت.

جنس لباس زیر گرم زمستانی

 الیافی که در لباس زیر گرم برند هوتن و برند پژواک استفاده شده است حساسیت هایی که ممکن است در الیاف های مصنوعی مشاهده شود را ندارند و پوست بدن شما را محافظت میکنند.

یکی از مشکلات و البته دغدغه اصلی افرادی که از لباس زیر گرم زمستانه استفاده می کنند این است که این لباس ها پس از استفاده یک یا دو روز بوی بدی به خود میگیرد و تمام عرقی که از بدن فرد دفع شده است را جذب می‌کنند و همین امر باعث اذیت شدن شخص استفاده کننده می شود .

در این رابطه باید بگویم لباس زیر گرم زمستانه برند هوتن و پژواک به نوعی طراحی شده اند که کاملاً ضد تعریق هستند و به هیچ عنوان بوی نا مناسبی را پخش نمیکند و همین امر است که برند هوتن و برند غزال از بهترین برندهای موجود در بازار برای ارائه لباس زیر گرم سربازی در رابطه با از بین بردن بوی بد هستند.

رنگ بندی در لباس زیر گرم

رقابت تولید کنندگان لباس زیر گرم با برندهای پژواک ، حسنی ، غزال و تن تن تنها در گرم کردن فرد استفاده کننده نیست و به سلیقه آنها نیز احترام گذاشته شده است.

یعنی هر استفاده کننده رنگ مورد نظر خود را می تواند استفاده کند به همین دلیل لباس زیر گرم به سربازی با برندهای رو تن تن و هوتن و دیگر برندها با ارائه ی انواع رنگ ها و سایز ها نیاز همه ی سلیقه‌ ها در رابطه با لباس زیر گرم به سربازی برطرف کرده اند.

نکته جالبی که در رابطه با رنگ بندی لباس زیر گرم زمستانه وجود دارد بحث روانشناسی رنگ بندی این لباسها میباشد.

طبق بررسی‌ هایی که در این رابطه انجام شده است رنگ بندی گرمکن شلوار سربازی از لحاظ روانشناسی نیز می‌ تواند در شادابی شخص استفاده کننده بسیار تاثیرگذار باشد.

گرمکن شلوار زیر پژواک
لباس گرم زیر زمستانه پژواک در سایز بندی متنوع و پارچه پنبه ای

نوع دوخت لباس زیر گرم زمستانه

با توجه به اینکه این لباس ها باید به بدن چسبیده باشند باید دوخت مناسبی داشته باشند و یقه آنها کاملا به گردن چسبیده باشد تا مزاحمتی برای پوشیدن لباس بر روی آنها ایجاد نشود.

 به همین دلیل زمان خرید لباس زیر گرم زمستانه با برند هوتن حتماً به لارج یا ایکس لارج بودن آن توجه کنید.

موارد مصرف برای ورزشکاران

از جمله ورزشکارانی که میتوانند لباس زیر گرم استفاده کنند و مزاحمتی در انعطاف آنها نداشته باشد فوتبالیست ها و دیگر ورزشکار هایی می باشند که در محیط باز ورزش می کنند و در فصل سرما نیازمند این هستند که با پوشیدن کمترین لباس بهترین گرما را داشته باشند و البته فعالیتشان نیز کم نشود.

به همین دلیل بهترین گزینه برای ورزشکارانی که در محیط باز فعالیت می کنند لباس زیر گرم زمستانه سربازی با برند هوتن و حسنی می باشد.

پارچه یا پنبه

برخی از برندها برای اینکه هزینه فروش لباس زیر گرم را پایین بیاورند از پارچه های معمولی برای درست کردن این لباس ها استفاده می کند که متاسفانه این لباس ها مناسب استفاده در فصل سرما و به عنوان لباس زیر گرم نمی باشد.

لباس زیر گرم زمستانه و الیاف به کار رفته در آن باید طبیعی باشند تا بهترین گرما را تولید کنند.

به طور کلی عمده ترین جنسی که در گرمکن شلوار زیر زمستانه مورد استفاده قرار می گیرد پلی استر می باشد که بیشترین کاربرد را در این نوع پوشاک دارد.

استفاده از مواد پلی استر در لباس زیر گرم زمستانه هوتن باعث میشود که شستشو در این لباس ها امری ساده و البته خشک شدن لباس نیز سرعت زیادی داشته باشد.

 همین امر محبوبیت برند هوتن را نسبت به سایر برند ها افزایش داده است.

ضخامت لباس زیر گرم

گرمکن شلوار زیری که شما استفاده می کنید باید متناسب با شغل شما باشد ممکن است شما در سردترین نقطه کره زمین فعالیت کنید و به همین منظور می بایست از ضخیم ترین نوع لباس زیر گرم با برند یا تن تن یا حسنی استفاده کنید و یا ممکن است یک راننده ماشین باشید که البته به دلیل گرم بودن فضای ماشین می بایست ضخامت لباس زیر گرم زمستانه شما کمتر باشد تا انعطاف بهتری داشته باشید و البته برای کسانی که ورزش هایی با انعطاف بالا انجام می دهند نیز می بایست لباس زیر گرم آنها ضخامت مناسب داشته باشد تا جلوی انعطاف آنها را نگیرد.

پس کنون به مهمترین فاکتور لباس زیر گرم زمستانه پی برده اید و باید زمانی که قصد خرید لباس زیر گرم با برند با برند هوتن یا دوغزال را داشتید حتماً به ضخامت آن توجه کنید.

سخن پایانی

لباس زیر گرم شما باید مناسب با سایز بدن باشد و مزاحمتی برای پوشیدن دیگر لباس‌ ها نداشته باشد.

جنس مرغوب این لباس ها را تهیه کنید تا پوستتان دچار حساسیت نشود.

جهت مشاوره و خرید گرمکن شلوار به صورت عمده از طریق چت آنلاین  و یا با مشاوران ما تماس بگیرید .