چگونه از فیکس ابزار خرید کنم؟

روزانه افراد زیادی از فیکس ابزار خرید می کنند ؛ هر کدام از ابزار ها و تجهیزاتی را که ما می فروشیم در بخشی از صنعت این کشور استفاده می شود و ما از این سهمی که در چرخش چرخ صنعت این کشور داریم به خودمان افتخار می کنیم.

خرید از فیکس ابزار بسیار ساده است و آسان است و همیشه کارشناسان ما در جهت سهولت ثبت سفارش و افزایش سرعت خرید توسط مشتری تلاش های بسیاری کرده اند.

برای خرید از فیکس ابزار می توانید از این دو روش استفاده کنید.

 

 

نحوه ثبت سفارش در فیکس ابزار

این روش آسان ترین روش برای خرید از فیکس ابزار می باشد. در مرحله اول باید «دکمه چت با کارشناس» را که در گوشه صفحه قرار گرفته است را انتخاب کنید.

تیم فروش و کارشناسان فیکس ابزار همیشه آنلاین هستند و حداکثر تا 3 دقیقه پس از ارسال پیام پاسخ گوی شما خواهند بود.

شناسه محصول مورد نظر را برای کارشناس ما بفرستید و از ایشان وضعیت موجودی ، کیفیت ، ضمانت و قیمت روز و یا هر سوالی که دارید را بپرسید.

 

*متاسفانه به دلیل وضعیت اقتصادی و شرایط بد قیمت ها در بازار ، قیمت های محصولات فیکس ابزار ممکن است متغیر باشند ؛ حتما از کارشناس قیمت روز را بپرسید. از شما بابت یاری ما در محدودیت ها و شرایط بد اقتصاد سپاسگزاریم به امید روز های زیبا در ایران زمین

 

در این روش کافی است تا تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان مجموعه فیکس ابزار از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند.

به یاد داشته باشید زمانی که تماس می گیرید برای افزایش سرعت و سهولت پاسخگویی به شما عزیزان شماره شناسه محصول ، رنگ ، سایز ( لباس ها ، کفش ها و برخی ابزار) و تعدادی که می خواهید از این محصول را خریداری کنید به کارشناس اعلام کنید تا ایشان شما را در فرآیند خرید به خوبی راهنمایی کند.

به یاد داشته باشید برای خرید و ثبت سفارش حتی در شبکه های مجازی و پیامرسان ها نیز می توانید با کارشناسان ارتباط داشته باشید.

جهت تماس با فیکس ابزار به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.