۵ نکته بسیار مهم در انتخاب لباس کار اداری
انتخاب لباس کار اداری و ۵ نکته بسیار مهم

۵ نکته بسیار مهم در انتخاب لباس کار اداری

از مهمترین موانعی که می‌تواند بر سر راه شرکت های استارتاپی یا شرکت‌های بزرگ که میخواهند فعالیت گسترده انجام دهند انتخاب لباس کار اداری می باشد و لباس کار اداری شامل شلوار فرم اداری ، پیراهن اداری و مانتو اداری می باشد .

لباس کار اداری به برند شدن شما کمک زیادی می‌کند و باعث می‌شود که شما یک برند معتبر باشید.

به همین دلیل می بایست لباس کاری اداری که انتخاب می کنید با کسب و کار شما همسان باشد.

در این صورت شما می‌توانید با کمک لباس کار اداری خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید و اقدام به برند سازی کسب و کار خود کنید.

۵ نکته بسیار مهم در انتخاب لباس کار اداری
از مهمترین موانعی که می‌تواند بر سر راه شرکت های استارتاپی یا شرکت‌های بزرگ که میخواهند فعالیت گسترده انجام دهند انتخاب لباس کار اداری می باشد،

1- هزینه و تعداد پرسنل

در نظر گرفتن بودجه برای خرید لباس کار اداری بسیار مهم می باشد و برای اینکه بودجه مورد نظر را تعیین کنید در ابتدا باید تعداد پرسنل خود را مشخص کنید و سپس هزینه ی مورد نظر را برای این کار باید در نظر بگیرید.

یکی از راه حل ها برای پایین آوردن هزینه جهت خرید لباس فرم پرسنلی و اداری خرید شلوار طرح فاستونی به جای خرید شلوار فرم فاستونی می باشد .

شلوار فرم طرح فاستونی از پارچه بسیار مرغوب بوده و شباهت زیادی از نظر کیفیت با شلوار فرم فاستونی دارد .

و جهت خرید پیراهن فرم اداری به جای خرید پیراهن تترون بروجرد می توان از پیراهن فرم تترون ساده استفاده نمود .

زمانی که این اطلاعات را به دست آوردید می‌توانید نظارت بهتری در زمان خرید لباس کار اداری داشته باشید و البته برای برندسازی نیز بهترین هزینه را داشته باشید.

عدم عجله کردن در تهیه لباس کار اداری
به هیچ عنوان در خرید لباس کار و لباس فرم اداری عجله نکنید

2 – ویژگیهای لباس کار اداری

مطمئناً لباس کار اداری خانمها و آقایان در یک محیط اداری باید به نسبت به یکدیگر متفاوت باشد. برای خانم ها باید از مانتو و شلوار فرم اداری استفاده نمود و برای آقایان باید از پیراهن تترون و شلوار فاستونی اداری استفاده کرد .

به عنوان مثال :

باید رنگ لباس یا یقه یا مشخصه های لباس کار اداری را متفاوت در نظر بگیرید.

نوع دوخت و طراحی لباس خانم ها و آقایان باید با یکدیگر متفاوت باشد و زمانی که شما تمام این موارد را مورد توجه قرار دهید باید بگویم که نوع کسب و کار شما در نهایت به موفقیت خواهد رسید .

چاپ و گلدوزی روی لباس کار
چاپ لوگو و گلدزوی روی انواع تیشرت ، لباس کار ، لباس فرم اداری و …

3 – چاپ برند بر روی لباس کار

در زمان استفاده از این لباس ها باید برند سازمانی شما بر روی لباس نقش ببندد و این مسئله می‌تواند برای برندسازی شما بهترین تاثیر را داشته باشد.

پس زمان چاپ لوگوی سازمان باید این لوگو به صورت بزرگ و نمایان باشد تا مخاطب به خوبی برند شما را ببیند و در ذهن او این برند نقش ببندد .

جهت چاپ لوگو روی پیراهن فرم اداری و یا مانتو اداری میتوان از انواع چاپ سیلک ، چاپ مدیا ، چاپ سابلیمیشن و چاپ ترانسفر استفاده کرد و یا جهت ماندگاری بیشتر لوگو روی لباس از گلدوزی استفاده نمود .

4 – سایز گیری پرسنل

از جمله مشکلاتی که در زمان دوخت لباس کار اداری برای پرسنل ممکن است ایجاد شود این است که سایز مناسب پرسنل را نگرفته باشید و همه لباس ها را در یک سایز برای پرسنل در نظر گرفته باشید .

این کار ممکن است برای شما هزینه و وقت اضافی ایجاد کند و ضرر های بسیار زیادی برای شما ایجاد کند.

پس زمانی که قصد تهیه لباس کار اداری برای پرسنل خود را دارید حتماً باید سایز مناسب آنها گرفته شود تا مشکلات جانبی ایجاد نشود.

توجه داشته باشید این لباس ها مشخص کننده نوع کسب و کار شما می باشد و در صورتی که این لباس ها با سایز پرسنل شما مناسب نباشد نوعی در هم ریختگی به وجود می‌آید که مراجعه کننده از نوع پوشش شما رضایت نخواهد داشت و ممکن است از برقراری ارتباط با شما چشم پوشی کند.

بهترین کاری که می توان در این زمینه انجام داد این است که از همه پرسنل سایز لباس آنها را بپرسید و در یک لیست منظم قرار دهید و

برای طراحی لباس از این لیست استفاده کنید تا در صورتی که سایز مناسب پرسنل مورد نظر نامناسب بود خود پرسنل مسئول این مشکل باشد.

برند سازی با لباس فرم اداری
آموزش برند سازی با لباس کار و لباس فرم اداری

5- عدم عجله کردن در تهیه لباس کار اداری

خیلی از شرکتها یا رستوران ها زمانی که با تولید لباس تماس می‌گیرند و طرح‌ های پیشنهادی خود را به این شرکت‌های تولید لباس می‌دهند از نظر طراحی و دوخت بهترین سفارش را می‌دهند و جزئیات زیادی برای برند، گلدوزی و ظاهر لباس ارائه می‌دهند و شرکت طراحی لباس درخواست می کنند که در زمان کوتاهی این لباس برای آنها تهیه شود.

در صورتی که از نظر زمان تحت فشار نیستید به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید چرا که نتیجه اصلا جالب نیست و می‌تواند عدم رضایت کارفرما را به همراه داشته باشد .

به همین دلیل سعی کنید زمان درخواست دوخت یک لباس زیبا برای پرسنل کار خود حتماً در نظر بگیرید و برای تهیه لباس تولیدی لباس را تحت فشار نگذارید تا بهترین نتیجه ارائه شود که باید بگویم ایده آل روش برای دوخت لباس کار اداری همین روش است که شما به تولید کننده لباس زمان کافی بدهید تا با آرامش و دقت بیشتری این لباس‌ها تهیه شود.

اما در صورتی که تولیدی را تحت فشار بگذارید مطمئنا نتیجه کار به هیچ عنوان رضایت بخش نخواهد بود.

لباس فرم اداری زنانه و مردانه
تولید و فروش انواغ لباس فرم اداری و پرسنلی زنانه و مردانه

پیش‌بینی آینده

پیش‌بینی آینده را انجام دهید تا نیاز به صرف هزینه نباشد.مطمعنا در آینده نیاز به نیروی بیشتر هستید و آگهی استخدام برای شرکت خود می دهید .

به همین دلیل می بایست پیش بینی آینده آن کارمند جدید را بکنید و لباس کار او را زودتر از موعد آماده کنید .

بدلیل اینکه چرخه تولید و سفارش تهیه لباس با سرعت بیشتری انجام می‌شود و البته در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود.

برای این منظور سعی کنید از مناسبترین سایزهای پرسنل خود که مناسبتر هستند تعداد بیشتری سفارش دهید و از آن ها تعداد بیشتری را درخواست کنید.

نکته ی مثبت دیگری که این لباس‌ های اضافه می‌تواند برای شما به همراه داشته باشید این است که ممکن است در طول فرآیند فعالیت کار در شرکت شما برخی لباسها دچار آسیب دیدگی شوند و نیازمند این باشند که به سرعت باید تعویض شوند و اگر شما پیش بینی این موقع نکنید ممکن است چرخه تولید تکرار شود و وقت زیادی از شما هدر برود.

پس همیشه پیش بینی آینده لباس کار پرسنل اداری خود را داشته باشید تا در زمان نیاز به تعویض لباس یا استخدام نیروی جدید نیاز نباشد که شما به تولیدی لباس سفارش جدید بدهید که مستلزم هزینه و زمان زیاد باشد .

تهیه تیشرت برای مشتری‌ها

بهترین راهکاری که میتوانید در امر برندسازی برای شرکت خود داشته باشید این است که تیشرت تبلیغاتی آماده کنید و برند خود را با سایز بزرگ روی آن چاپ کنید.

زمانی که مراجعه کننده به شرکت شما مراجعه می‌کند شما این تیشرت های تبلیغاتی را به صورت رایگان در اختیار او قرار دهید و از آنجایی که مشتری این تیشرت ها را در طول فرآیند کار خود به تن می‌کند نوعی برند سازی برای انجام می‌دهد و کاملاً رایگان می‌باشد.

چرا که بر تن مشتری می باشد و ناخواسته تبلیغات شما را انجام می‌دهد.

توجه داشته باشید که برای خرید تیشرت یا انواع لباس های کار می بایست هزینه و زمان مورد نظر خود را در نظر بگیرید که شما می توانید با مراجعه به وبسایت ما این مشکل را برطرف کنید و در هزینه صرفه جویی بسیار زیادی داشته باشید.

شما می توانید همین الان با تیم پشتیبانی وبسایت ما تماس بگیرید و لباس کار مورد نظر خود را تهیه کنید.

اشتراک گذاری