انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی
انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری

جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری:

البسه های تبلیغاتی به تازگی توانسته اند جایگاه خاص و ویژه ای در میان انواع تبلیغات برای خود باز نمایند. این شکل از تبلیغات شاید مناسب تمام محصولاتی که نیاز به تبلیغات دارند، نباشد. امروزه شرکت های خدماتی،  موسسات و آموزشگاهها اقدام به تهیه جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری برای تبلیغ می کنند. کارمندان با پوشیدن این جلیقه تبلیغاتی یا ژیله خبرنگاری و تردد در سطح شهر به گونه ای غیر مستقیم تبلیغ می نمایند.

خلاقیت در این زمینه می تواند سبب شود تا این نوع از تبلیغات بیشتر دیده و شناخته شود. یکی از مهمترین نکاتی که باید در این زمینه مد نظر داشت انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری است.

تبلیغات با چاپ روی جلیقه و ژیله تبلیغاتی :

در تبلیغات تنها یک هدف دنبال می شود و آن هم دیده شدن که منجر به تقاضا خواهد شد. پس این نوع از تبلیغات نیز باید دارای ویژگی های یک تبلیغ خوب و مناسب باشد. انتخاب رنگ، طرح و جایگاه طرح روی جلیقه یا ژیله خبرنگاری بسیار حائز اهمیت است. توجه به این نکات کلیدی و مهم می تواند شما را در انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری یاری کند.

چاپ روی جلیقه و ژیله خبرنگاری یکی از راههای تبلیغات است که این روزها مرسوم شده و در حال گسترش است و جا برای وارد کردن خلاقیت و نوآوری در آن وجود دارد که این بستگی به خلاقیت تولیدکنندگانی دارد که در این عرصه مشغول کار و تولید می باشند. این جلیقه و ژیله های تبلیغاتی در رنگ های متفاوت وجود دارند و دست را برای انتخاب رنگ و طرح های متنوع باز گذاشته است.

 

جلیقه تبلیغاتی مخصوص خادمین هیئت
جلیقه تبلیغاتی مخصوص خادمین هیئت

انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری:

روش های زیادی برای تبلیغات روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری وجود دارد. نکات مهمی لازم است تا قبل از انجام چاپ، آنها را برای بهبود کیفیت کار مد نظر قرار داد. یکی از آنها توجه به جنس جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری است. باید از قبل مشخص نمایید که چه نوع تبلیغی و با چه روش چاپ ( سیاه و سفید یا رنگی ) قرار است انجام شود و پس از آن جنس جلیقه و ژیله خبرنگاری را انتخاب نمایید. بهتر است برای سهولت در این کار با افراد با تجربه ای که در این زمینه مشغول کار هستند مشورت نمایید.

بدون شک راهنمایی های خوب آنها شما را در مسیر انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری یاری خواهد کرد و از نتیجه کار رضایت خواهید داشت. همچنین می توانید قبل از اقدام به هر کاری با توجه به هزینه، تعداد، جنس، کیفیت و ایده ال هایی که مد نظر دارید با تولیدی هایی که در این زمینه فعالیت دارند وارد گفتگو و مذاکره شوید.

انواع چاپ روی جلیقه تبلیغاتی:

یکی از این روش ها برای انتخاب چاپ مناسب روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری چاپ اسکرین است. این روش طرفداران زیادی دارد در این روش از صفحه هایی که تحت فشار هستند و از هر صفحه برای یک رنگ استفاده می شود. یعنی اگر طرح چاپی دارای 5 رنگ باشد باید از 5 صفحه پرس استفاده کرد. این روش برای چاپ هایی مناسب است که تعداد زیادی چاپ یک شکل داشته باشید و می تواند مقرون به صرفه باشد.

ژیله خبرنگاری رنگی با چاپ تک رنگ
ژیله خبرنگاری رنگی با چاپ تک رنگ

 

چاپ اسکرین :

دومین روش انتخاب چاپ مستقیم است. این روش جدیدتر از چاپ اسکرین می باشد. برای چاپ مستقیم باید از دستگاه چاپگر استفاده کرد. این روش بسیار پرهزینه است زیرا دستگاه چاپگر قیمت بالایی دارد اما نمی توان از کیفیت چاپ آن ایرادی گرفت زیرا بسیار منحصر به فرد و عالی خواهد بود.

در روش چاپ مستقیم طرح دلخواه به صورت مستقیم چاپ می شود. ایرادی که در این روش وجود دارد زمان چاپ بر روی جلیقه تبلیغاتی یا ژیله خبرنگاری بسیار طولانی تر از روش چاپ اسکرین می باشد اما شاید برای افرادی که کیفیت برای آنها حرف اول را میزند انتخاب مناسب و ایده آلی باشد.

چاپ حرارتی :

سومین روش برای چاپ استفاده از چاپ حرارتی است. که البته این روش اصلا مناسب برای جلیقه و ژیله خبرنگاری نیست و فقط مختص تیشرت های نازک است زیرا سرعت چاپ بسیار بالا است و امکان جدا شدن از روی البسه وجود دارد.

چاپ سابلیمیشن :

چاپ سابلیمیشن بر روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله تبلیغاتی نیز قابل انجام می باشد. در روش چاپ سابلیمیشن از تصعید استفاده می شود. در این روش می توان علاوه بر چاپ بر روی البسه تبلیغاتی و همچنین جلیقه و ژیله خبرنگاری می توان این روش را در مورد اشیا نیز انجام داد. تنها ایرادی که شاید بتوان در این روش عنوان کرد گران بودن جوهر متعادل سازی آن باشد. از اینرو این نوع چاپ هزینه زیادی را در بر خواهد داشت. البته چنانچه تعداد سفارشات چاپ جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری بیشتر باشد به همان نسبت هزینه چاپ آنها شامل تخفیف خواهد بود.

 

ژیله خبرنگاری و خادمی با چاپ سفید تک رنگ
ژیله خبرنگاری و خادمی با چاپ سفید تک رنگ

 

 مزایای چاپ بر روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری:

چاپ بر روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری مزایای زیادی دارد که در ادامه به چند مورد آن خواهیم پرداخت.

 • چاپ بر روی جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری به عنوان یک فرم و لباس کار مناسب می باشد. پس بهتر است در انتخاب نوع و جنس آن دقت شود.
 • این نوع تبلیغ نسبت به دیگر روش ها کم هزینه خواهد بود و همچنین می تواند عمر و دوام بیشتری داشته باشد.
 • جلیقه تبلیغاتی و ژیله خبرنگاری در سایزهای مختلف برای تمامی افراد در بازار موجود می باشد.
 • 100 درصد قابل شستشو می باشد.
 • مقاومت و استحکام خوبی دارد.
 • فاقد آستین می باشد و پوشیدن آن بسیار راحت است.
 • ایجاد نظم در میان کارکنان موسسه و شرکت، به عنوان لباس کار و در عین حال تبلیغ شرکت یا موسسه مورد نظر
 • خلاقیت و نوآوری تولید کننده و سفارش دهنده جهت ایده های جدید و مناسب
 • قابلیت انتخاب رنگ های متنوع
 • قابلیت چاپ از یک عدد تا بی نهایت
 • قابلیت انتخاب نوع چاپ سیاه و سفید و رنگی

جهت بازدید از مدل های متنوع جلیقه های تبلیغاتی کلیک کنید . 

اشتراک گذاری